Cestuj nestůj - zájezdy, dovolená, wellness pobyty, last minute zájezdy, first minute zájezdy, exotika, lyžování

ID: 1030988

Seaden Valentine Resort & Spa - Adults Only 16 *****

Termín: 24.10. (Út) - 31.10. (Út) 2023

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: All inclusive

Cena: 19 490 Kč

Poloha
 Šestipatrový nově rekonstruovaný hotel Seaden Valentine Resort & Spa (v provozu od roku 2017) leží v letovisku Side v části Kumköy, cca 200 metrů od písečné hotelové pláže se slunečníky a lehátky zdarma. Hotel je určený pro hosty nad 16 let. Do antického města Side jsou to 4 km a do nákupního centra Manavgat je to cca 7 km (možnost využít místní dolmuše nebo taxi). Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdáleno cca 50 km. Vybavení: Hotel se 163 pokoji nabízí hostům recepci, směnárnu, lobby s možností připojení Wi-Fi (zdarma), 4 výtahy, hlavní Valentýnskou restauraci, 3 restaurace A la Carte (italskou, asijskou a tureckou), kavárnu, 3 bary (loby bar, bar u bazénu a snack bar), plážový bar s nápoji, 2 venkovní bazény se sluneční terasou (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), krytou terasu, vnitřní bazén, fitness centrum, stolní tenis, šipky, lékaře, kadeřnictví, prádelnu, žehlení a čistírnu, butik a půjčovnu aut. Ubytování: Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, vysoušečem vlasů, centrální klimatizací, TV-SAT, Wi-Fi připojením (zdarma), minibarem (zdarma doplňovaný nealkoholickými nápoji a pivem), rychlovarnou konvicí k přípravě kávy / čaje, telefonem, trezorem (za poplatek) a balkonem. Stravování: All inclusive: snídaně  pozdní snídaně, oběd a večeře formou bohatého bufetu, půlnoční snack, Snack bar: káva, čaj, zákusky a denní občerstvení, ovoce, Lounge bar u bazénu: zmrzlina, Gozleme house: turecké plněné palačinky, Plážový bar, Lobby bar: 24 hodin denně. Ve všech barech nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (24 hodin denně). A la Carte restaurace: italská, turecká a asijská (na základě předchozí rezervace 1x za pobyt zdarma). Upozornění: V restauracích se vyžaduje dress code. láž: Písčitá pláž je vzdálená cca 200 metrů od hotelu, lehátka a slunečníky zdarma. Plážový bar. Sport a zábava: Fitness centrum, stolní tenis, šipky, animační programy, zábavné večerní programy, sauna, turecké lázně, masáže a péče o pleť ve SPA centru, široká nabídka vodních sportů na pláži, půjčovna motorových vozidel, možnosti výletů.
Vybavení
 Hotel se 163 pokoji nabízí hostům recepci, směnárnu, lobby s možností připojení Wi-Fi (zdarma), 4 výtahy, hlavní Valentýnskou restauraci, 3 restaurace A la Carte (italskou, asijskou a tureckou), kavárnu, 3 bary (loby bar, bar u bazénu a snack bar), plážový bar s nápoji, 2 venkovní bazény se sluneční terasou (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), krytou terasu, vnitřní bazén, fitness centrum, stolní tenis, šipky, lékaře, kadeřnictví, prádelnu, žehlení a čistírnu, butik a půjčovnu aut. Ubytování: Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, vysoušečem vlasů, centrální klimatizací, TV-SAT, Wi-Fi připojením (zdarma), minibarem (zdarma doplňovaný nealkoholickými nápoji a pivem), rychlovarnou konvicí k přípravě kávy / čaje, telefonem, trezorem (za poplatek) a balkonem. Stravování: All inclusive: snídaně  pozdní snídaně, oběd a večeře formou bohatého bufetu, půlnoční snack, Snack bar: káva, čaj, zákusky a denní občerstvení, ovoce, Lounge bar u bazénu: zmrzlina, Gozleme house: turecké plněné palačinky, Plážový bar, Lobby bar: 24 hodin denně. Ve všech barech nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (24 hodin denně). A la Carte restaurace: italská, turecká a asijská (na základě předchozí rezervace 1x za pobyt zdarma). Upozornění: V restauracích se vyžaduje dress code. Pláž: Písčitá pláž je vzdálená cca 200 metrů od hotelu, lehátka a slunečníky zdarma. Plážový bar. Sport a zábava: Fitness centrum, stolní tenis, šipky, animační programy, zábavné večerní programy, sauna, turecké lázně, masáže a péče o pleť ve SPA centru, široká nabídka vodních sportů na pláži, půjčovna motorových vozidel, možnosti výletů.
Ubytování
 Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, vysoušečem vlasů, centrální klimatizací, TV-SAT, Wi-Fi připojením (zdarma), minibarem (zdarma doplňovaný nealkoholickými nápoji a pivem), rychlovarnou konvicí k přípravě kávy / čaje, telefonem, trezorem (za poplatek) a balkonem. Stravování: All inclusive: snídaně  pozdní snídaně, oběd a večeře formou bohatého bufetu, půlnoční snack, Snack bar: káva, čaj, zákusky a denní občerstvení, ovoce, Lounge bar u bazénu: zmrzlina, Gozleme house: turecké plněné palačinky, Plážový bar, Lobby bar: 24 hodin denně. Ve všech barech nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (24 hodin denně). A la Carte restaurace: italská, turecká a asijská (na základě předchozí rezervace 1x za pobyt zdarma). Upozornění: V restauracích se vyžaduje dress code. Pláž: Písčitá pláž je vzdálená cca 200 metrů od hotelu, lehátka a slunečníky zdarma. Plážový bar. Sport a zábava: Fitness centrum, stolní tenis, šipky, animační programy, zábavné večerní programy, sauna, turecké lázně, masáže a péče o pleť ve SPA centru, široká nabídka vodních sportů na pláži, půjčovna motorových vozidel, možnosti výletů.
Stravování
All inclusive: snídaně  pozdní snídaně, oběd a večeře formou bohatého bufetu, půlnoční snack, Snack bar: káva, čaj, zákusky a denní občerstvení, ovoce, Lounge bar u bazénu: zmrzlina, Gozleme house: turecké plněné palačinky, Plážový bar, Lobby bar: 24 hodin denně. Ve všech barech nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (24 hodin denně). A la Carte restaurace: italská, turecká a asijská (na základě předchozí rezervace 1x za pobyt zdarma). Upozornění: V restauracích se vyžaduje dress code. Pláž: Písčitá pláž je vzdálená cca 200 metrů od hotelu, lehátka a slunečníky zdarma. Plážový bar. Sport a zábava: Fitness centrum, stolní tenis, šipky, animační programy, zábavné večerní programy, sauna, turecké lázně, masáže a péče o pleť ve SPA centru, široká nabídka vodních sportů na pláži, půjčovna motorových vozidel, možnosti výletů.
Pláž
Písčitá pláž je vzdálená cca 200 metrů od hotelu, lehátka a slunečníky zdarma. Plážový bar. Sport a zábava: Fitness centrum, stolní tenis, šipky, animační programy, zábavné večerní programy, sauna, turecké lázně, masáže a péče o pleť ve SPA centru, široká nabídka vodních sportů na pláži, půjčovna motorových vozidel, možnosti výletů.
Sport a zábava
 Fitness centrum, stolní tenis, šipky, animační programy, zábavné večerní programy, sauna, turecké lázně, masáže a péče o pleť ve SPA centru, široká nabídka vodních sportů na pláži, půjčovna motorových vozidel, možnosti výletů.
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Brno, Ostrava) do Antalye, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Alanye, let na trase do Prahy (Brna Ostravy)
Letecká společnost Travel Service. Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena: zpáteční letenku, uvedené ubytování, uvedené stravování, transfer letiště - hotel - letiště, pojištění CK proti úpadku, anglicky hovořící delegát.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby. .

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
03.10. (Út) - 10.10. (Út) 2023 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute23 590 Kč
Vybrat termín
03.10. (Út) - 14.10. (So) 2023 - 12 dní, 11 nocí
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute30 390 Kč
Vybrat termín
04.10. (St) - 11.10. (St) 2023 - 8 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Katowice
-First minute21 790 Kč
Vybrat termín
04.10. (St) - 14.10. (So) 2023 - 11 dní, 10 nocí
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Katowice
-First minute26 790 Kč
Vybrat termín
07.10. (So) - 14.10. (So) 2023 - 8 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Katowice
-First minute22 790 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměTurecko
MístoTurecko - Side
HotelSeaden Valentine Resort & Spa - Adults Only 16
Dospělá osoba
Termín24.10.2023 - 31.10.2023
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...