čedok, eximtours

Kdo jsme

Vážení a milí cestovatelé,


vítejte na nových webových stránkách cestovní agentury CESTUJ NESTŮJ.


Jmenuji se Iveta Pultrová, oboru cestovní ruch se věnuji již od dob mých studií na vysoké škole. Miluji cestování, ráda poznávám a objevuji nové, navštívila jsem mnoho míst v Evropě, Africe a Asii. K mým oblíbeným destinacím patří rozhodně Itálie, Chorvatsko, Francie, Španělsko, Řecko, Turecko a Mauricius.


Již v průběhu a po dokončení studií tohoto oboru jsem působila jako průvodce a delegát v některých destinacích. Vyzkoušela jsem si práci v kanceláři, ale hlavně v terénu, v tom nejbližším kontaktu právě s Vámi klienty. Tato práce mě vždy velmi bavila a naplňovala, a proto jsem se rozhodla v tomto „krásném oboru“ setrvat a otevřít si vlastní cestovní agenturu.


Hlavní činností mé agentury je autorizovaný prodej zájezdů prověřených cestovních kanceláří. Zabývám se výhradně internetovým prodejem zájezdů na území České republiky. Prodávám pobytové, poznávací, exotické, first a last minute zájezdy, wellness pobyty, zájezdy pro seniory aj. zájezdy od vybraných cestovních kanceláří. Všechny cestovní kanceláře, jejichž produkty nabízím, jsou řádně pojištěny pro případ úpadku ve smyslu zákona č.159/1999 Sb. Ceny, které uvádím, jsou shodné s cenou zájezdu u pořádající cestovní kanceláře se zachováním všech výhod včetně slev a bonusů.


Všem klientům nabízím zdarma individuální péči při výběru jejich dovolené. Klientům radím na základě vlastních zkušeností z cestování a zároveň čtu recenze hotelů. Mým hlavním cílem je, abyste se ze svých dovolených vraceli nadšení, spokojení, odpočatí a plný nových zážitků.


Denně jsou pro Vás připraveny nejaktuálnější a nejzajímavější novinky, které se na trhu se zájezdy objeví.
Naleznete zde zájezdy do všech významných turistických destinací včetně exotických oblastí jako jsou například Thajsko, Kuba, Dominikánská republika, Spojené Arabské Emiráty a mnoho dalších.


Součástí mojí nabídky je také služba GO Parking – parkování u Letiště Praha. Získejte zvýhodněné ceny parkování na www.cestuj-nestuj.cz.


Nemáte-li jasno kam cestovat, a kterou cestovní kancelář si vybrat, obraťte se na mě. Na základě Vašich požadavků Vám ráda pomůžu s výběrem té nejlepší dovolené pro Vás. Vždyť dovolená by měla být právě tím „nejpohodovějším“ a „nejpestřejším“ obdobím v roce, na které budete rádi vzpomínat.


Děkuji všem za návštěvu stránek cestovní agentury CESTUJ NESTŮJ.


Těším se na případnou spolupráci při hledání Vaší dovolené a věřím, že budete spokojeni.

 

 

  

Vytvářím objednávku...