Cestuj nestůj - zájezdy, dovolená, wellness pobyty, last minute zájezdy, first minute zájezdy, exotika, lyžování

ID: 1037276

Termín: 08.10. (Ne) - 15.10. (Ne) 2023

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 24 090 Kč

Poloha
 Hotel Madalena má perfektní polohu v klidném prostředí s úchvatnými výhledy na přístav a město Mykonos a na sousední ostrovy. Hotel Madalena stojí nedaleko pláží Tourlos, Agios Charalabos a Archeologického muzea Mykonos. Na letiště Mykonos jsou to 4 km. Vybavení: K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, doprava na letiště, úschova zavazadel a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, bazén, restaurace, bar, lobby. Ubytování: Hotel poskytuje klimatizované pokoje se šatní skříní, rychlovarnou konvicí, bezpečnostní schránkou, TV a vlastní koupelnou se sprchou. Hotel Madalena poskytuje pokoje s ložním prádlem, ručníky, fénem. Každý pokoj má svoji terasu/balkon. Stravování: Každé ráno se podává snídaně formou bufetu nebo à la carte. láž: Hotel se nachází 400 metrů od pláže Agia Anna. Sport a zábava: Ubytování je vzdálené 2,3 km od pláže Agios Stefanos, 22 km od archeologického muzea Tinos a 22 km od kostela Megalochari. Na hotelové recepci vám rádi zařídí různé exkurze nebo si můžete zapůjčit auto či kolo.
Vybavení
 K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, doprava na letiště, úschova zavazadel a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, bazén, restaurace, bar, lobby. Ubytování: Hotel poskytuje klimatizované pokoje se šatní skříní, rychlovarnou konvicí, bezpečnostní schránkou, TV a vlastní koupelnou se sprchou. Hotel Madalena poskytuje pokoje s ložním prádlem, ručníky, fénem. Každý pokoj má svoji terasu/balkon. Stravování: Každé ráno se podává snídaně formou bufetu nebo à la carte. Pláž: Hotel se nachází 400 metrů od pláže Agia Anna. Sport a zábava: Ubytování je vzdálené 2,3 km od pláže Agios Stefanos, 22 km od archeologického muzea Tinos a 22 km od kostela Megalochari. Na hotelové recepci vám rádi zařídí různé exkurze nebo si můžete zapůjčit auto či kolo.
Ubytování
 Hotel poskytuje klimatizované pokoje se šatní skříní, rychlovarnou konvicí, bezpečnostní schránkou, TV a vlastní koupelnou se sprchou. Hotel Madalena poskytuje pokoje s ložním prádlem, ručníky, fénem. Každý pokoj má svoji terasu/balkon. Stravování: Každé ráno se podává snídaně formou bufetu nebo à la carte. Pláž: Hotel se nachází 400 metrů od pláže Agia Anna. Sport a zábava: Ubytování je vzdálené 2,3 km od pláže Agios Stefanos, 22 km od archeologického muzea Tinos a 22 km od kostela Megalochari. Na hotelové recepci vám rádi zařídí různé exkurze nebo si můžete zapůjčit auto či kolo.
Stravování
 Každé ráno se podává snídaně formou bufetu nebo à la carte. Pláž: Hotel se nachází 400 metrů od pláže Agia Anna. Sport a zábava: Ubytování je vzdálené 2,3 km od pláže Agios Stefanos, 22 km od archeologického muzea Tinos a 22 km od kostela Megalochari. Na hotelové recepci vám rádi zařídí různé exkurze nebo si můžete zapůjčit auto či kolo.
Pláž
Hotel se nachází 400 metrů od pláže Agia Anna. Sport a zábava: Ubytování je vzdálené 2,3 km od pláže Agios Stefanos, 22 km od archeologického muzea Tinos a 22 km od kostela Megalochari. Na hotelové recepci vám rádi zařídí různé exkurze nebo si můžete zapůjčit auto či kolo.
Sport a zábava
 Ubytování je vzdálené 2,3 km od pláže Agios Stefanos, 22 km od archeologického muzea Tinos a 22 km od kostela Megalochari. Na hotelové recepci vám rádi zařídí různé exkurze nebo si můžete zapůjčit auto či kolo.
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Vídeň (vybrané jiné letiště) na ostrov Mykonos, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Mykonos, let na trase do Vídně.
Letecká společnost Austrian Airlines. Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku na ostrov Mykonos, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, transfer letiště - hotel - letiště, asistence partnerské CK, pojištění CK proti úpadku, anglicky nebo německy hovořícího delegáta.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
02.10. (Po) - 09.10. (Po) 2023 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Vídeň
-First minute24 790 Kč
Vybrat termín
02.10. (Po) - 11.10. (St) 2023 - 10 dní, 9 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Vídeň
-First minute28 290 Kč
Vybrat termín
02.10. (Po) - 13.10. (Pá) 2023 - 12 dní, 11 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Vídeň
-First minute31 690 Kč
Vybrat termín
04.10. (St) - 11.10. (St) 2023 - 8 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Vídeň
-First minute24 790 Kč
Vybrat termín
04.10. (St) - 13.10. (Pá) 2023 - 10 dní, 9 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Vídeň
-First minute28 290 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŘecko
MístoŘecko - Mykonos
HotelMadalena
Dospělá osoba
Termín08.10.2023 - 15.10.2023
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...