Cestuj nestůj - zájezdy, dovolená, wellness pobyty, last minute zájezdy, first minute zájezdy, exotika, lyžování

ID: 1037087

Alkistis - Adults Only ***+

Termín: 01.10. (Ne) - 08.10. (Ne) 2023

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 20 690 Kč

Poloha
Rodinný hotýlek Alkistis je postavený v tradičním řeckém stylu, hotýlek se nachází pouze 50 metrů od pláže. Hlavní město Mykonos je vzdálené cca 2,5 km od hotelu, nový přístav je vzdálený cca 1 km od hotelu a mezinárodní letiště je vzdálené cca 5 km od hotelu. Hotel neumožňuje ubytovat děti do 15ti let. Vybavení: Recepce, restaurace, bar, bazén, Wifi v prostorách hotelu. Ubytování: Alkistis Beach Hotel - Adults Only poskytuje ubytování v prostorných klimatizovaných pokojích. Všechny mají lednici pro chlazení nápojů, vlastní balkon s krásným výhledem, pohodlnou postel a satelitní TV. Další: klimatizace, koupelna s WC, fén, trezor Stravování: Snídaně formou bufetu. láž: Písčitá je vzdálená od hotelu cca 50 metrů. Sport a zábava: Nedaleko jsou další zajímavá místa jako Archeologické muzeum Mykonos (2.5 km), kostel Panagia Paraportiani (3 km) nebo mys Paradiso (8 km). Místo je výtečným výchozím bodem pro toulky po tomto ostrově. Letiště je vzdáleno 5 km. Hotel Alkistis je klidnou a relaxační základnou v blízkosti Mykonosu. Je vzdálen pouze 500 metrů od nového přístavu v Tourlosu a 2,5 km od centra Mykonosu. K nabízeným službám hotelu patří i pronájem aut a jízdních kol.
Vybavení
Recepce, restaurace, bar, bazén, Wifi v prostorách hotelu. Ubytování: Alkistis Beach Hotel - Adults Only poskytuje ubytování v prostorných klimatizovaných pokojích. Všechny mají lednici pro chlazení nápojů, vlastní balkon s krásným výhledem, pohodlnou postel a satelitní TV. Další: klimatizace, koupelna s WC, fén, trezor Stravování: Snídaně formou bufetu. Pláž: Písčitá je vzdálená od hotelu cca 50 metrů. Sport a zábava: Nedaleko jsou další zajímavá místa jako Archeologické muzeum Mykonos (2.5 km), kostel Panagia Paraportiani (3 km) nebo mys Paradiso (8 km). Místo je výtečným výchozím bodem pro toulky po tomto ostrově. Letiště je vzdáleno 5 km. Hotel Alkistis je klidnou a relaxační základnou v blízkosti Mykonosu. Je vzdálen pouze 500 metrů od nového přístavu v Tourlosu a 2,5 km od centra Mykonosu. K nabízeným službám hotelu patří i pronájem aut a jízdních kol.
Ubytování
Alkistis Beach Hotel - Adults Only poskytuje ubytování v prostorných klimatizovaných pokojích. Všechny mají lednici pro chlazení nápojů, vlastní balkon s krásným výhledem, pohodlnou postel a satelitní TV. Další: klimatizace, koupelna s WC, fén, trezor Stravování: Snídaně formou bufetu. Pláž: Písčitá je vzdálená od hotelu cca 50 metrů. Sport a zábava: Nedaleko jsou další zajímavá místa jako Archeologické muzeum Mykonos (2.5 km), kostel Panagia Paraportiani (3 km) nebo mys Paradiso (8 km). Místo je výtečným výchozím bodem pro toulky po tomto ostrově. Letiště je vzdáleno 5 km. Hotel Alkistis je klidnou a relaxační základnou v blízkosti Mykonosu. Je vzdálen pouze 500 metrů od nového přístavu v Tourlosu a 2,5 km od centra Mykonosu. K nabízeným službám hotelu patří i pronájem aut a jízdních kol.
Stravování
Snídaně formou bufetu. Pláž: Písčitá je vzdálená od hotelu cca 50 metrů. Sport a zábava: Nedaleko jsou další zajímavá místa jako Archeologické muzeum Mykonos (2.5 km), kostel Panagia Paraportiani (3 km) nebo mys Paradiso (8 km). Místo je výtečným výchozím bodem pro toulky po tomto ostrově. Letiště je vzdáleno 5 km. Hotel Alkistis je klidnou a relaxační základnou v blízkosti Mykonosu. Je vzdálen pouze 500 metrů od nového přístavu v Tourlosu a 2,5 km od centra Mykonosu. K nabízeným službám hotelu patří i pronájem aut a jízdních kol.
Pláž
Písčitá je vzdálená od hotelu cca 50 metrů. Sport a zábava: Nedaleko jsou další zajímavá místa jako Archeologické muzeum Mykonos (2.5 km), kostel Panagia Paraportiani (3 km) nebo mys Paradiso (8 km). Místo je výtečným výchozím bodem pro toulky po tomto ostrově. Letiště je vzdáleno 5 km. Hotel Alkistis je klidnou a relaxační základnou v blízkosti Mykonosu. Je vzdálen pouze 500 metrů od nového přístavu v Tourlosu a 2,5 km od centra Mykonosu. K nabízeným službám hotelu patří i pronájem aut a jízdních kol.
Sport a zábava
 Nedaleko jsou další zajímavá místa jako Archeologické muzeum Mykonos (2.5 km), kostel Panagia Paraportiani (3 km) nebo mys Paradiso (8 km). Místo je výtečným výchozím bodem pro toulky po tomto ostrově. Letiště je vzdáleno 5 km. Hotel Alkistis je klidnou a relaxační základnou v blízkosti Mykonosu. Je vzdálen pouze 500 metrů od nového přístavu v Tourlosu a 2,5 km od centra Mykonosu. K nabízeným službám hotelu patří i pronájem aut a jízdních kol.
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Vídeň (vybrané jiné letiště) na ostrov Mykonos, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Mykonos, let na trase do Vídně.
Letecká společnost Austrian Airlines. Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku na ostrov Mykonos, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, transfer letiště - hotel - letiště, asistence partnerské CK, pojištění CK proti úpadku, anglicky nebo německy hovořícího delegáta.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
02.10. (Po) - 09.10. (Po) 2023 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Vídeň
-First minute21 390 Kč
Vybrat termín
02.10. (Po) - 11.10. (St) 2023 - 10 dní, 9 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Vídeň
-First minute24 090 Kč
Vybrat termín
04.10. (St) - 11.10. (St) 2023 - 8 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Vídeň
-First minute21 390 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŘecko
MístoŘecko - Mykonos
HotelAlkistis - Adults Only
Dospělá osoba
Termín01.10.2023 - 08.10.2023
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...